Jsme tu PRO fotografyKompletní systém na předávání fotografií klientům


vypis alb

VYTVÁŘEJTE OSOBNÍ GALERIE PRO SVÉ KLIENTY


Vytvořte pro vaše klienty osobní galerii z nafocených fotografií, ve které si budou moci fotografie prohlížet, objednat jejich tisk, případně je i stahovat k sobě do počítače. Každý klient přistupuje k albům přes unikátní přístupové heslo.

TIP:
Pokud fotíte stejné klienty víckrát, nastavte jim k albům stejná přístupová hesla. Díky této funkci pro ně vytvoříte originální systém, ve kterém budou mít stále dostupné fotografie ze všech focení a budou si je moci kdykoliv a odkudkoliv prohlédnout, případně si z nich stále objednávat tisk fotografií a obrazů.


uvodni fotka alba

STYLOVÁ ALBA PŘIZPŮSOBENÁ VŠEM ZAŘÍZENÍM


Využívejte moderní minimalistické vzhledy galerie s možností prohlížení fotografií ve velkém rozlišení. Návštěvníka na první pohled upoutá velká úvodní fotografie se základními informacemi nebo titulní video.

Následné fotografie jsou v albu chytře seskládané a přizpůsobené zařízení, na kterém jsou zobrazeny. U každého alba můžete nastavit světlý či tmavý vzhled a upravovat tak celkovou atmosféru alba.

Heslo: ukazka


online prodej fotografii

PRODÁVEJTE FOTOGRAFIE ELEKTRONICKY


S touto funkcí se vám otevírají zcela nové možnosti! Prodávejte fotografie v plném rozlišení za cenu, kterou si sami nastavíte. Nabídněte lidem fotografie bez vodoznaku například z fotokoutků, ze společenských a sportovních akcí nebo třeba při fotografování zájmových činností, škol a školek...

Stanovte si cenu za první fotografii, motivujte lidi nastavením nižších cen při nákupu dvou a více fotek a nebo speciální cenou za koupi celého alba. A to všechno bez starostí s komunikací, posíláním fotek a platbami.


fotoobraz na drevene desce

NABÍZEJTE OVĚŘENOU KVALITU TISKU


Ulehčete to svým klientům. Nenechte je zbytečně vybírat různé dodavatele a pátrat, zda budou spokojeni s kvalitou. Vytvořte klientům galerii přímo s nabídkou tisku a navíc možností nahrát si do objednávky i své vlastní fotografie.

Získáváte tím provize i z fotografií, které jste sami nefotili. A to všechno v perfektní kvalitě tisku a bez jakékoliv starosti s objednávkou.

Pokud jste spokojeni někde jinde a nechcete měnit svého dodavatele tisku, jednoduše při tvorbě alba zaškrtněte políčko "Zakázat tisk". Z alba pak nepůjdou objednat tištěné fotografie.


nahledove album

VYUŽÍVEJTE NÁHLEDOVÁ ALBA


Náhledová alba slouží k tomu, aby si klient z nahraných fotografií vytvořil třeba výběr těch, které od vás chce upravit.

O provedeném výběru vám přijde upozornění na e-mail a vybrané fotografie se vám zobrazí v albu i ve vaší administraci. Až fotky pro klienta budete mít připravené, vytvořte nové zaheslované nebo veřejné album.

Při zakládání nového alba máte možnost "Použít vodoznak". Po uložení alba náš systém začne vkládat vodoznaky do fotografií. Ochrana vodoznakem se použije pouze na zobrazení v galerii. Originál fotografie pro stahování, nákup či tisk zůstává nedotčený.

fotoobraz

NABÍZEJTE DÁRKOVÉ POUKAZY


Klient není jako klient a každému nemusí vyhovovat váš tištěný balíček. Nabídněte jim, ať si sami vyberou rozměry fotografií nebo fotoobrazů. Budujte si zákaznickou loajalitu a trochu je popostrčte. Vytvořte si vlastní balíčky s dárkovými poukazy, které vám přinesou vyšší výdělky.

Klienti je nenechají zbytečně propadnout. Naopak si objednají za vyšší částku než je hodnota poukazu a z toho získáte další provize.

Ať už dáváte nebo nedáváte k focení tištěné fotografie, náš systém vám i tak může pomoct k vyšším výdělkům. Pokud je tisk nedílnou součástí vašich balíčků, nahrajte jim fotky do alba, kde si klienti tištěné fotky mohou doobjednat.


Nastavení ceníku tisku

NASTAVTE SI VLASTNÍ CENY


Máte autorskou galerii? Upravte si prodejní ceny.
Nastavte si vlastní ceník a získávejte víc. Vytvořte si svou online prodejní galerii fotografií a nabídněte je ke koupi. Tak snadné to je...

PODĚLTE SE O PROVIZI


Jak skvěle motivovat klienta k objednávce? Dejte mu slevu na tisk. Svůj ceník si můžete upravit i směrem dolů až do výše vaší provize. Příklad: Výše vaší provize je 20 % - můžete dát 10 % klientovi a 10 % si nechat. Nebo 15 % dát a 5 % nechat.


Objednání fotografií

VYDĚLÁVEJTE I BEZ FOCENÍ


Věděli jste, že můžete vydělávat i bez toho, aniž byste cokoliv nafotili? Získávat provize z tisku fotek můžete i tak, že si je lidé budou objednávat přes vaši stránku a nikoliv přímo v Dastaxu. Ani pro ně nemusíte mít žádnou galerii.

Podělte se s nimi o svou provizi, snižte ceny a nabídněte jim výhodnější tisk než v Dastaxu.


detail provize

MĚJTE PŘEHLED


U každé obdržené provize z tisku fotografií nebo elektronického nákupu si můžete zobrazit její detail. Vidíte, ze které galerie bylo objednáno, bližší specifikaci produktů a i část e-mailové adresy zákazníka.

Máte tak krásný přehled o tom, jaké fotky se vaším zákazníkům nejvíce líbí a jaké produkty si nejčastěji nechávají tisknout.

O každém připsání provize vám navíc přijde upozornění na e-mail. A taková zpráva přece potěší, ne?


e-mail

BUĎTE SDÍLNÍ


Po vytvoření alba můžete jednoduše jedním kliknutím automaticky zákazníkovi odeslat e-mailové upozornění s vlastním popiskem a přístupovým kódem do alba.

Zákazník se tak snadno přenese do alba a může si hned prohlédnout fotky, které jste pro něj připravili.

Dále také můžete album nebo konkrétní fotku sdílet na svých sociálních sítích. Zákazníci se pak dostanou do alba i bez zadání hesla.