fbpx

PRO verzeVstupte s námi do online světa PRO fotografy.

Placená verze má oproti verzi zdarma zajímavé výhody, které vám pomohou k vyšším výdělkům za fotografie, které už máte hotové a navíc vám ušetří spoustu času.
 

 

Hlavní výhody, proč jít s námi do PRO verze:

Časově neomezená alba

U nás máte alba zálohovaná do té doby, než je sami smažete. Nezabírejte si zbytečně místo na discích a vyhněte se prosbám o opětovné zaslání fotek.

Garantované výše provize

Garantujeme vám výši provize a zákaznické slevy u Dastaxu. Ušetříte na vlastním tisku a získáte provize z objednávek vašich klientů.

Elektronický prodej

Nabídněte své fotografie k elektronickému prodeji. Objevte nové možnosti, jak si přivydělat bez starostí s platbami a komunikací se zájemci.

Designová galerie

Elegantní styl galerie!
Ukázka galerieheslo peha

Neustálý rozvoj

Na PRO verzi nikdy nepřestaneme pracovat. Neustále společně s vámi budeme vymýšlet další funkcionality a dávat jim reálnou podobu.

Upgradujte své galerie na úplně jiný level.Úvodní fotografie

U každého alba si nastavíte úvodní fotografii, která se klientovi zobrazí přes celou obrazovku na začátku alba.
 
Elegantní vzhled galerie

Zvolte si při nahrávání vylepšený vzhled galerie a tmavé či světlé pozadí.Prohlížení fotografií

Fotografie v albu lze prohlížet ve větším zobrazení. Klient si tedy může prohlédnout veškeré detaily.Úvodní fotografie

U každého alba si nastavíte úvodní fotografii, která se klientovi zobrazí přes celou obrazovku na začátku alba.

Elegantní vzhled galerie

Zvolte si při nahrávání vylepšený vzhled galerie a tmavé či světlé pozadí.Prohlížení fotografií

Fotografie v albu lze prohlížet ve větším zobrazení. Klient si tedy může prohlédnout veškeré detaily.Plně přizpůsobeno všem zařízením

Zobrazení fotografií v albu se přizpůsobuje sledovanému zařízení. Fotky se tak bez problému dají prohlížet a rovnou objednat třeba z tabletu nebo mobilu.E-mailing

Po vytvoření alba můžete zákazníkovi odeslat e-mailové upozornění s vlastním popiskem a přístupovým kódem.Přehled provizí

U každé obdržené provize z tisku fotografií nebo elektronického nákupu si můžete rozkliknout její detail. Vidíte tak, ze které galerie bylo objednáno, specifika produktů a i část e-mailové adresy zákazníka. O každém připsání provize vám navíc přijde upozornění na váš e-mail.

 

Balíčky PRO verzí

MINI


89
měsíčně
vč. DPH

25 GB
bez časového omezení

provize 10 - 20 %
garantovaná provize 10 %
BASIC


189
měsíčně
vč. DPH


100 GB
bez časového omezení

provize 15 - 20 %
garantovaná provize 15 %
EXPERT


389
měsíčně
vč. DPH

500 GB
bez časového omezení


garantovaná provize 20 %
PRO


1199
měsíčně
vč. DPH

2 000 GB
bez časového omezení


garantovaná provize 25 %

Tisknete pravidelně? To nejdražší je pro vás nejvýhodnější.


Nevěříte? Podívejte se na početní příklad: V případě, že u nás budete mít obrat 96 000 Kč za rok (průměrně 8 000 Kč/měs.) svých tisků nebo tisků vašich klientů, tak se pro vás stává výhodnější si zakoupit nejdražší balíček s 25% slevou oproti verzi zdarma nebo základnímu balíčku. Na provizích či slevách získáte o tolik víc, co vás bude stát celoroční členství a navíc získáváte všechny výhody navíc zdarma. Ušetříte za flash disky pro zákazníky, vytváříte rodinná alba, zálohujete data zdarma, chlubíte se hezčími galeriemi, prodáváte fotografie elektronicky a další. Čím více budete vy nebo vaši klienti objednávat, tím více ušetříte.
Na tento obrat dokáže dosáhnout i průměrný fotograf, který se systémem umí správně pracovat - více viz naše vzorové případy a doporučení.

 
 

 
Členství je vždy na 12 měsíců. Balíček si můžete kdykoliv změnit na jiný a rozdíl v ceně za nevyužité měsíce se vám odečte při platbě dalšího členství. Jednotlivá členství můžete platit i z provizí, které u nás již máte.