fbpx

Jak začít?1

ZAREGISTRUJTE SE


Nejdříve se prosím zaregistrujte u nás v E-SHOPU.

Jestli už u nás registraci máte, tento krok přeskočte.

Pokud už nás systém používáte a chcete si pouze aktivovat PRO verzi, stačí se přihlásit v e-shopu a v záložce "PRO verze" si aktivovat některý z balíčků.

2

VYPLŇTE FORMULÁŘ


3

GRATULUJEME!

Vydržte. Po registraci vás kontaktujeme e-mailem, že je vše hotové a připravené k použití.

Každou žádost posuzujeme individuálně do druhého pracovního dne.

4

A JDEME NA TO

Vše máte nastavené a můžete se přihlásit do své aplikace na adrese http://muj.dastax.cz/.
Na horní liště vpravo vidíte tři ikony. Při kliknutí na poslední ikonu s vašim jménem se zobrazí seznam záložek. V záložce "Nastavení aplikace" si nastavte úvodní stránku. Nahrajte logo i fotografii a vyplňte info o sobě. Doporučujeme do anotace uvést několik slov o vás a vaší tvorbě a také instrukce pro své klienty.

5

NYNÍ MŮŽETE ZAKLÁDAT GALERIE.

Alba můžete vytvářet v záložce "Klientská alba", kde vyplníte název alba, lokalitu a datum focení a především přístupový kód, který klient zadá na vaší úvodní stránce pro vstup do galerie. Dbejte na to, aby tento kód byl unikátní pro každého zákazníka a nedošlo tak k narušení soukromí!
Pokud album budete používat jako svou prodejní galerii, volte jednoduché heslo, aby do alba návštěvníci snadno vstoupili. U každého alba lze povolit i stáhnutí zdrojových fotografií, což někdy může přijít vhod. Nezapomeňte vše uložit!
Následně vyberte fotografie ze svého počítače a nahrajte je do alba. Prosíme o strpení, může se nahrávat opravdu velký objem dat a nějakou chvíli to trvá. Počkejte, než se zobrazí náhledy všech fotografií. Jakmile bude vše nahráno, vraťte se zpět na výpis alb.

6

STANOVTE SI CENY.

V záložce "Ceník" si můžete upravit ceny. Základně jsou ceny tisku pro zákazníky nastaveny na cenovou hladinu Dastaxu, ze které získáváte provize dle přidělené výše. Ceny ale můžete dle libosti upravit o +- x % nebo ručně přepsat ceny položek.
Nic vám ale nebrání v tom nastavit si zpět naše aktuální ceny. Nastavení nižší ceny tisku než je cenová hladina Dastaxu může motivovat vaše zákazníky, že přes vás tisknou levněji než by tiskli přímo v Dastaxu. Vyšší ceny naopak určitě využijete při prodeji vlastních děl.
7

A JE HOTOVO!

Galerii můžete nyní předat zákazníkovi. Pošlete mu odkaz na vaši úvodní stránku vasejmeno.dastax.cz společně s přístupovým kódem.

Doporučujeme spolu s odkazem a přístupovým kódem zaslat zároveň alespoň krátké instrukce k použití galerie a možnosti objednání tisku nejen fotografií z galerie, ale také nahrání vlastních fotografií z disku počítače.

8

SLEDUJTE SVÉ PROVIZE.

Váš aktuální stav provizí naleznete v poslední záložce "Obraty a provize", kde uvidíte výpis veškerých objednávek z galerií.
9

ČERPEJTE JE.

Udělejte si radost a čerpejte své provize - více o možnostech čerpání provizí naleznete zde.